יום רביעי, 22 בדצמבר 2010

גולברי - פייר - אכזבתם..

אימא של אחד מאיתנו קנתה ברשת גולברי אתמול שמלה וקרדיגן. הרשת יצאה במבצע 1+1
כך שקונים 2 פריטים ומקבלים את הזול מבניהם במתנה. נחמד.
רצה הגורל והבגדים לא ממש החמיאו לה, הלכנו איתה היום לאחד הסניפים(ברחובות!!!!!!!!)
אחרי שעה(כן שעה, אלוהים יודע למה) בחנות של מדידות וניסיונות ושכנועים, דיי - הרמנו ידיים,
אין לה מה לקחת, לא נשאר מידה ממה שאימא רצתה, את אחד הפריטים שהיא קנתה היא רצתה להשאיר,
אבל פשוט לא היה לה מה לקחת בנוסף כ"מתנה" אז החליטה לוותר.

הגענו אל המוכרת, ביקשנו להחזיר את הבגדים, היא מיד עיקמה פרצוף ואמרה בזלזול, "אי אפשר להחזיר את זה"(והניחה/זרקה) את הבגד על השולחן, "זה במבצע, בלתי אפשרי"

היא גם ענתה: "לא" כשאלנו אם אפשר לקבל זיכוי.

ואז הוצאנו את התותחים הכבדים:

אנחנו: "מה לגבי החוק ביטול עסקה החדש?"

המוכרת: "גם לא, עדיין לא הגיע אלינו"

אנחנו: "האומנם?"

המוכרת: " כן, כן.. לא עידכנו אותנו לגביו"

אנחנו: "אם את אומרת.."

מיד השארנו את אימא בחנות, יצאנו החוצה והרמנו טלפון לשירות לקוחות של גולברי, אחרי כמה שניות שלא הצלחנו להבין מה להקיש במענה האוטומטי והגענו אל סוג של נציגה מטעם החברה. שאלנו אותה אם החוק החדש חל ותקף בגלוברי, היא השיבה מיד: "כן" אבל טרחה לשאול בתקיפות "מי אתם?!?!", הסברנו לה שאנחנו לקוחות וסיפרנו לה את הסיפור, היא אמרה: "שכרגע הבחורה שאחראית על זה איננה נמצאת" ושהיא עצמה לא יכולה ממש לעזור לנו, אבל שנגיד למוכרת בסניף שתדבר עם המנהל האזורי שלה.

העברנו זאת למוכרת בחנות(שבנתיים שאלה את אימא מדוע היא מחזירה את הבגדים, והספיקה לטנף עלינו ולצאת בהצהרות של "הם לא מבינים כלל באופנה! הם לא יודעים בזה כלום!" - רק בשביל הרקורד, א. אנחנו עוסקים בתחום הזה לפרנסותינו, ב. הבגד פאקינג קטן, צמוד ולא הכי מחמיא. ג. מי את שתקבעי גברת זבנית סוג ד? אבל אימא לא נשארה חייבת וענתה לה [בנימוס] ואז המוכרת שלחה אותה לחפש פריט אחר שהיא תוכל להחליף אליו כשהבהירה לאימא שהיא לא תזכה להחזיר או לקבל זיכוי על הבגדים {אה, ואין מידות למה שהיא רצתה, כבר אמרנו?}) היא בתגובה אמרה: "שבואו נחכה אולי אימא תמצא עוד משהו.." אמרנו לה שהיא סביר להניח לא תמצא כלום כי היא כבר חיפשה שעות ושאולי תדבר בבקשה כבר עם המנהל האזורי בשביל שיעביר לה את ההנחיה על החוק החדש.

היא בתגובה: א. אמרה שאין לה מנהל אזורי.

ב. אין לה מנהלת חנות והיא לא יודעת עם מי לדבר

ג. הרימה את הפלאפון, חייגה ואחרי כמה שניות אמרה: "לא עונה לי המנהלת, אם אתם רוצים היא תהיה פה בשעה שלוש" (השעה באותו רגע הייתה בערך 12, זין שנחכה שלוש שעות! או שנחזור מחר ויעברו להן ה48 שעות שבהן אפשר להחזיר את הפריטים) אנחנו כתגובה פשוט יצאנו מהחנות והתקשרנו שוב לשירות לקוחות.

ענתה בחורה חדשה, סיפרנו לה -

אמרה: "באיזה סניף אתם?"

ענינו: "רחובות!!!!!!!"

אמרה: "מיד מתקשרת לשם"

אמרנו: "ביי"

ואז היא התקשרה לחנות ובאורח פלא פתאום המוכרת ענתה לה שהיא מודעת לחוק החדש, היא הוסיפה אמרה וחזרה מספר רב של פעמים "כן, כן, כן, זה הגיע, הגיע הגיע (היא התכוונה מסמכים שהרשת הוציאה על החוק החדש), כן כן כן, הגיע, אני יודעת בלה, בלה, בלה"

ואז פתאום המוכרת ידעה הכול על החוק, ידעה איך להחזיר כסף, לאן לזכות, מאיפה להוציא את הדף עם המילוי פרטים ובקיצור ידעה מה לעשות!(למרות שהתהליך לקח חצי שעה בערך)

אז מה למדנו פה? ש..

א. המוכרת יצאה מלוכלכת בזה ששיקרה וניסתה להערים עלינו כנראה בשביל שהנתח של הפיקדון היומי לא יפסיד בגלל הביטול עסקה.

ב. גועל נפש של התנהגות!

ג. אנחנו מקווים שאלו לא הוראות שהיא קיבלה מגבוה, ושתשחק אותה שהחוק עדיין לא תקף עליהם ולנצל את הבורות של הלקוחות שעדיין לא ערים לסעיפים של החוק ולזכויות שלהם.

ד. השירות לקוחות של הרשת היה מאוד, מאוד יעיל, אולי זאת המדיניות או שזה הפחד מלעבור על חוק ההחזרים החדש. לא יודעים, אבל זה קצת שיפר לנו את ההרגשה שהרשת השאירה לנו בגלל המוכרת החצופה.

ה. לא חושבים שנחזור לשם בקרוב, למרות השירות לקוחות..

לעוד מידע על החוק החדש לחצו כאן

תגובה 1:

אנונימי אמר/ה...

חזקות ביותר אתן אין ספק בלוג אחד הטובים
אני אמשיך לעקוב