יום רביעי, 20 באפריל 2011

diamonds are forever


חזון אחרית הימים הגיע, אחרי השיתוף פעולה העתיק של יוסף עם המשביר, אחרי השיתוף המפתיע של גלית לוי (השם יקום דמה) עם המשביר, אחרי השיתוף פעולה ההזוי של דורין פרנקפורט עם H&O ואחרי הקולקצית קפסולה שעדיף שנשכח של מלאני פרס להוניגמן, יש עוד קולקצית קפסולה שמביאה את ה"קוטור" אל העם.

הרומן שלנו עם אלון לבנה מתחיל עוד בתקופת פרוייקט מסלול, שבה הוא זכה ואם שכחתם קיבל עליו את הזכות(?) לעצב קולקציה קטנה ונגישה לכל כיס(תפוח ונפוח מכסף). אחרי מספר שנים סוף סוף הקולקציה יוצאת לאור. ועוד איזה אור.. אור מנצנץ ומסנוור של יהלום.

הקולקציה של אלון לקסטרו היא קולקציה שאלון עיצב אחרי שלקח השראה מאבן היהלום. נשמע מפוצץ? נראה קצת פחות. אומנם הקולקציה קצת פחות מפוהקת מהקו הרגיל של קסטרו. הגזרות יותר מתוחכמות, יותר נשיות, סקיות ויותר גיאומטריות, בקיצור יותר אלון לבנה..

בקפסולה יש סביבות העשרים פריטים, יש שמלות עם החיתוכים והמזוהים עם אלון, מחוך קצר וסקסי. בגד גוף מוצלח עם הדפס גיאומטרי בשחור לבן, מטפחת רקומה שווה במיוחד וזוג נעליים שיכולות להחזיק לילה ארוך והופעה דיי קשוחה.



אירוע ההשקה התקיים בסניף הדגל של קסטרו בדיזינגוף סנטר, הייתה תצוגה, היה מינגלינג, בקיצור היה נחמד.

האם קסטרו תמשיך עכשיו ותעשה שיתופי פעולה עם עוד מעצבים? נחיה ונראה. כרגע אנחנו מחכים לפרוייקט המדובר הבא של קסטרו, הוצאת מותג "בן" יקר ואקסקלוסיבי יותר..


התמונות מכאן

2 comments:

espadrille154 אמר/ה...

אוי לגמרי הגיע הזמן.. שמחה בשביל קסטרו ומקווה שכבר אוכל להכניס את עצמי לשם יום אחד...

אנונימי אמר/ה...

I got this web page from my buddy who informed me regarding this web site
and now this time I am browsing this website and reading
very informative articles or reviews at this time.

Take a look at my site - medical technician school
My blog post :: ultrasound schools in florida