יום שלישי, 21 ביוני 2011

H&M & VERSACE

היום התבשרנו על עוד שיתוף פעולה של ענקית האופנה H&M והפעם עם בית האופנה האיטלקי ורסצ'ה, זה נדמה שעינין השיתופי פעולה האלו כבר חלק אינטגרלי מהלוח שנה שלנו, כמו שבכל שנה יש חילופי עונות, חופש גדול, ימי הולדת ובזמן קצוב שצריך ללכת למספרה לעשות שורש/קצוות אז כך זה כבר חלק משגרת חיינו עניין שיתופי הפעולה של חברינו השוודים.

אין צורך להכביד במילים על בית האופנה ורסצ'ה, אומנם אפשר לבחור ללכת לצד הפחות מוערך שלו אבל אנחנו בעד לפרגן. אוהבים את הזוהר הכל כך איטלקי הזה ואת הפרחיות שבמיטבה. אומנם גברת דונטלה נראת יותר כמו אדון אבל לא נתמקד בזה (וחבל..) עדיין יש דברים מאוד טובים בבית אופנה הזה.

כאן הגברת לובשת בתצוגת הגברים של ורסצ'ה אתמול את אחת משמלות שלה לקולקציה עם H&M, לדעותינו זה קרב אבוד מראש, השמלה הזאת לא תשאיר אפילו קמצוץ של זכר בחנות מרוב שהיא תעלם תוך שניה.


הקולקציה עתידה להגיע לחנויות ב17 בנובמבר, מה שאומר שיש לכם זמן להיכנס לכושר, לפתח שרירים ויכולת דחיקה של אנשים מעליכם, לדעתינו תרשמו לקורס פוטבול, בול לפרצוף של אירועי המחירה האלו. בשת"פ עם לנווין עמדנו שעות ונמחצנו כמעט למוות על ידי עדר חיות אדם המכנות עצמן פשניסטות(חה, הסתכלתן במראה פעם?). לא עוד! זהו בפעם הבאה נשלח את חברותינו - נמאס לנו להיות הארון של כולן, מוצאים כסף כמו חול והן באות(לאכול) ולוקחות כאילו היה זה שואו רום והן לא פחות מאשר רייצ'ל זואי.
מה שמחכה לנו העונה על פי מה שנאמר על ידי H&M זה שדונטלה קפצה לביקור בארכיונים ושלפה כמה דגמים קלאסיים ואייקונים מהרפרטואר של בית האופנה והם יקבלו פרשנות חדשה. השאלה אם נזכה לראות את השמלת סיכות הביטחון האגדית שעיצב ג'יאני לאליזבת' הארלי בגירסה מחודשת? ומה עם שמלת הדקלים הכל כך ידועה של ג'ניפר לופז? האם גם אנחנו נצטרך דבק דו צדדי?

קולקציית הנשים תהיה ברוח הדגמים שהוציאו ורסצ'ה העונה כלומר בלוקים של צבע, הדפסים צבעוניים, עור ומשי. כמו כן גם נעלי עקב ותכשיטים(עשירים כך נאמר).
קולקצית הגברים תהיה בכיון יותר מחוייט, אם עד היום הטוקסידו שלכם לא היה מושלם אז אתם יכולים להרגע, H&M מוסרים שדונטלה עשתה על זה וי גדול, והוא יגיע בנובמבר..
ודונטלה לא מפקירה את עיצוב הבית, לראשונה הקולקציה תכלול גם כיסוי מיטה וכריות, כי כולנו רצינו לוגו של מדוזה על הכרית, לא?


בסרטון אתם יכולים לראות הצצה קצרה לקולקציה ולראות מה יש לדונטלה להגיד על השת"פ
דונטלה ומרגריטה ואן דן בוס המנהלת הקריאייטיבית של H&M מראות חברות טובה מהי..
דונטלה ומרגריטה ואן דן בוס המנהלת הקריאייטיבית של H&M מראות חברות טובה מהי..

תגובה 1:

Shani אמר/ה...

מחכה לזה בקוצר רוח