יום רביעי, 17 באוגוסט 2011

Kim Kardashian baby hair

לאחרונה יש לנו קראש שרק הולך וגובר על האחיות קרדשיאן, בהתחלה לא התחברנו, אחר כך חיבבנו..
זה המשיך בלראות את העונה החמישית באדיקות ועכשיו בשישית אנחנו בכלל כבר רואים יום אחרי שהפרק יוצא בניכר, עוקבים אחרי כל הסדרות בת שיצאו(ויצאו לא מעט) בקיצור אוהבים את הבהמות הללו!

אבל יש משהו אחד שאנחנו לא מצליחים עדיין להבין, מהההההההה לעזאזאל קורה בפנים של קים?
כשאנחנו רואים תמונות שלה מהעבר הלא רחוק היא פשוט נראת רע! עכשיו עזבו טעם רע, איפור רע, ושיער מוגזם
משהו בפנים לא מסתדר לנו, האף? שתלים בלחיים? צורת גבות שונה? שפתיים? האם אלו שני הקמטי חיוך שפשוט מילאו לה אותם? או מבהירים לה אותם על ידי איפור?!
לא אכפת לנו אם יש שתלים בישבן או לא, מישהו מוכן לספר לנו מה קרה לה שם?
האם מדובר סה"כ על עבודת איפור ושיער בצורה שונה?

דבר אחד שהצלחנו לשים לב אליו זה מה שנקרא בהגה ה"לופזית" "baby hair", כלומר הפלומות שיער בחזית המצח, הקווצות שיער הקטנות שנקרעות/נתלשות/נופלות וצומחות מחדש ואף פעם לא מספיק ארוכות כדי להשתלב עם השיער עצמו ושאפשר לאסוף אותן בקוקו. לברות המזל פשוט אין את זה או שלא שמים לב.
אבל כשהשורשים שלך ארמנים... אז באסההה לך!

ג'ניפר לופז מתה על זה, פעם ראינו תוכנית עליה וחצי מהתוכנית היא רק דיברה על וכמה שהיא אוהבת את זה ורוצה שגם לדוגמניות בתצוגה שלה יהיו את אותן פלומות תינוקיות. גם נראה לנו שלטיירה יש קטע עם הדבר הזה.(דיוות מוגזמות!)
בקיצור לקים היה המון בייבי הייר ועכשיו אין!
האם זה מה שגורם לה להראות שונה? האם בגלל זה פתאום הכל מסתדר לנו והיא נראת "נקייה"?

כמה פעמים ראינו בסרטונים ביו טיוב על נשים ששמות פאה והן מגלחות את הקו שיער ומעצבות אותו בהתאם לרצונן ולקו השיער של הפאה כדי שתשלב עליהן יותר טוב ולא יראו את השיער האמיתי שלהן.
בתוכנית של אופרה ווינפרי הראו לנו שמישהי שיותר מידי הגזימה עם הניתוחים הפלסטיים שלה ונראת כעת כמו בובת ברבי אנושית עושה זאת לעצמה ומעצבת את הקו לצורה חדשה.
השיא הוא ששמענו על מישהי שאנחנו מכירים שפשוט נמאס לה מהצמיחה של השיער במצח וזה שנוצר לה שם צורה של "לב" אז היא מוציאה את השערות עם פינצטה, מגניב לא? (לא!)

כנראה שזה מה שקים עושה, כי אין מצב שעם התעסקות כל כך מרובה בשיער שלה כל השיער צומח לו וגדל וגדל..שימו לב בעצמכם איך היא עכשיו:
קים "לפני" עם השיער במצח, ומשהו מוזר בפנים:

2 comments:

Dush אמר/ה...

אכן מוזר...
עניין הbaby hair בטוח טופל בעזרת קרן לייזר כלשהי.
לי תמיד נראה שהיא עשתה משהו בסנטר. לא יודעת...
זה שכל האחיות עם תוספות שיער, זה אנחנו כבר יודעים.

boiler אמר/ה...

אחרי כמה מבטים מעמיקים, זה נראה שהיא עשתה גם משהו לאף, שייפה את העצם קצת, ויש מצב לשתל בסנטר, איזה כיף זה לשבת ככה ולטנף בניחושים מה הם עשו? חחח

עשינו גוגל עם השם של קים בתוספת המילה בייבי הייר וקיבלנו סוג של ידיעה על זה שהיא הסירה את השיער בשעווה ועשתה לייזר. כנראה שאנחנו לא היחידים ששמו לב,
בכל מקרה זה מאוד מועיל לה והיא נראת הרבה יותר טוב.

מה שזה "האיר" אצלנו זה עד כמה רחוק ומוזר הכוכבים ילכו על מנת להראות מושלמים ואיך זה שלא משנה מה נעשה לעולם לא נגיע קרוב אליהם.


כן עינין התוספות אצלהן זה בשגרה, לפחות זה נראה טבעי ועשוי בצורה מהממת, לא כמו אצל כוכבות אחרות