יום חמישי, 27 בנובמבר 2008

מצעד הכאפות - סיבוב ראשון

יש כאפות לנצח ויש רגעי כאפה, אנחנו רוצים להעניק לכל באי הפוסט חוויה, איך לומר..? מטלטלת!
אז אנחנו נעניק בין כאפה אחת ל 10 מצלצלות.1.אשלי טיסדל. ("היי סקול מיוזיקל") הילדונת אומנם זבת חוטם, אבל יש לה לוק של גרושה. אנחנו ממליצים לה להפסיק עם התוספות שיער הצ'יזיות הללו ולהחליף מנתח פלסטי (כאפה אחת -מצלצלת)

2.מולי סירוס. "אנה מונטנה" (רק השם הזה מעניק לה אח'ת) עם לוק מתאמץ מידי שלא הולם לגילה, אבל היא עוד תגדל(הימורים על לינדזי לוהן הבאה מישהו?).. (2 כאפות –רק בגלל החיוך המעצבן)

3.הפוסי קט דולז. דונצ'ה וויש די גון? דונצ'ה?! (6 כאפות -אחת לכל אחת)
4.מריה קארי. הפעם המקרה ההפוך היא בת 30 + אבל עדיין בסרט שהיא בת 16 ,ריאליטי צ'אק! (כמות כאפות זהה לגובה האוקטאבות שהיא מגיעה אליהן)
5.קים קארדשיאן. ג'ניפר לופז כבר רכבה על גימיק של התחת והבגדים הצמודים, תמצאי לך משהו אחר להתפרסם בזכותו, לייק ריל טאלנט! (2 כאפות -אחת לכל ישבן)

3 תגובות:

מ.מ.ו אמר/ה...

נו טוב, אני חייבת לציין שאתן די צודקות בעניין מריה קארי והדולז (ברור), אבל האמת היא שאני מעריצה בסתר של התוכנית "קים, את מפורסמת" ודי מחבבת את משפחת קרדשיאן. ות'אמת? גם את אשלי טיסדייל (אה, סליחה. היא כבר נפטרה מהתוספות וצבעה לחום!) אני מחבבת, וגם מיילי חמודה בעייני. ראיתן את ארון הנעליים שלה ב"אין סטייל"? בקיצור, כנראה שגם אני טראשית לא קטנה ;)

boiler אמר/ה...

אנחנו ג'אנקיס לא קטנים של טראש, אבל גם טראש צריכים לדעת איך לעשות טוב והן ל-א עושות את זה טוב בכלל..

כן אנחנו יודעים שאשלי צבעה לחום אבל זה לא נותן לה פס מהמדור..

אנונימי אמר/ה...

זה מה זה לא נכוןןן.. מה קשור הכפות האלה הם מתלבשששיייםם יפההה..
יש כאלה שאתם צודקים כי הלבוש שלם מחרייידדדד@@!!!
אבל לא כולםםםםםםםםם