יום שלישי, 1 במרץ 2011

מה משותף ל-א. ששירת איתנו ולשרה ג'ס'יקה פרקר

כיסים.

אנחנו מנסים להיזכר מה אנחנו זכרנו על המותג,

זה מתחיל מארנק שהיה ל-א. חבר מהצבא, ארנק קטן, שטוח ומלבני שכזה, כל פעם ש-א. הוציא את הארנק כשמישהו היה הולך לכיון השק"מ, קם לו המתלהב הסדרתי שאיכשהו עדיין לא ראה את הארנק של א. והיה פותח בסשן התלהבות של איך, כמה ולמה..

אנחנו תמיד השווצנו בנינו לבין עצמינו שכבר ראינו את ההארנק עם הטריק הזה באחד משווקי אופנה שיצא לנו להיות בהם ותמיד התבאסנו מאיך שהרשינו לעצמינו לפספס את הרכישה הזאת. באותה תקופה במקום ארנק היה לנו את הנרתיק של החוגר, למה צריך ארנק? ניחמנו את עצמינו: "דוחפים שם את הרישיון נהיגה שמתפקד כת.ז. החוגר שם.. שטר כלשהו + הכרטיס אשראי וזהו." ומה עם המטבעות? "זרוקים בכיסים.."

בקיצור כל פעם שהיה יוצא מצב שהארנק מגיח, היינו מתבאסים קלות. ו-א? לא היה אכפת לו שהארנק של בנות ובצבע אדום.. ותמיד היה לו חיוך ממזרי בזכות הארנק, כאילו על כל הרמת גבה שהארנק היה משיג, הוא היה מקבל נקודות זכות. כמו קבוצת ילדים כשמישהו מגיע עם צעצוע חדש וכולם מתלהבים... והכול נובע מזה שלארנק יש טריק מתוחכם, ממש בשיטת האוריגמי - על ידי שימוש בארבע רצועות מעור שאיכשהו מסתובבות ומתקפלות יחדיו נוצר מקום לעודף. זה הסיפור הראשון שלנו עם כיסים.

הארנק של א. בפעולה, מתחיל מקופל(משמאל), נגמר פתוח (מימין)

השני שקפץ לנו לראש מיד היה עניין האייטים שכל העיתונות חגגה עליו, הופעת תיק של המותג בסרט "סקס והעיר הגדולה 2" אין יותר חומר בערה מזה ליחצנים.. בקלות יוצרים קישורים בכל מדור אופנה בעזרת האייטים.

שרה ג'סיקה מתהדרת בתיק של "כיסים" התקשורת הישראלית חגגה על זה..

והאסימון השלישי נפל לנו באמצע הפרזנטציה שהעבירה יעל רוזן – בן שחר כשהיא מספרת שאחד התיקים הראשונים שהיא עיצבה לאחר שהקימה את המותג שלה כיסים בשנת 2000 היה תיק בהשראת תיק יפני ששימש את המתרחצים בביתי מרחץ ונזכרנו שלמורה שלנו לאומנות היה תיק כזה והיא סיפרה לנו סיפור דומה ובשניה הזאת הכול התחבר לנו.

התיק השק בהשראת תיק הפורושקי

בפרנטציה יעל העבירה לנו סקירה קטנה על הדרך בה המותג התפתח וגדל עם השנים, כל פעם מה שעבר לנו בראש זה כמה אהבה יש לה לעבודתה, אתם פשוט צריכים לשמוע אותה מדברת על שימוש בעורות ושילובן בקולקציות בשביל להבין שכשהיא קמה כל בוקר ומגיעה לסטודיו לעבוד זה פשוט ממלא אותה.

אז בערך אחרי איחור של 7 שנים - גם לנו יש את הארנק וכן על כל פעם שאנחנו מוציאים אותו ומחפשים עודף יש לפחות את הבתול החדש שמרים גבה ומתלהב מהפטנט..

טווח מחירים: 199 - 1540 ש"ח

כיסים. גן החשמל 8 ת"א. אוסישקין 38 רמת השרון.

תמונות: עמית ישראלי, שחר פליישמן

אין תגובות: