יום שני, 7 במרץ 2011

mac wonder woman collection


קולקצית וונדר וומאן של מאק נחתה בארץ בדיוק בזמן לתת השראה לכל הבנות שחושבות מה על להתחפש בפורים, הנה לכן, אישה שהיא גיבורת על, נשית עם קשית, חושנית, לוחמת, בקיצור כל מה שצריך בשביל מתכון מנצח לתחפושת.

שמחנו להגיע להשקת קולקצית האיפור במהדורה מוגבלת בהשראת וונדר וואמן של מאק אבל שלא תטעו לרגע, הקולקציה אינה מיועדת לפורים, היא יום יומית בהחלט וכוללת בתוכה מוצרים מוגדלים בכמותם מהמוצרים הרגלים של מאק, הסמקים גדולים הרבה יותר, המסקרות עצומות וכך גם הגלוסים. ככה זה שחוגגים העצמה נשית..

בתמונה, מימין: Mighty Aphrodite ומשמאל: Amazon Princess

אנחנו קיבלנו את הסומק Amazon Princess שזה סומק המחולק ל2 חלקים שלא שווים בגודלם, הוא מוגדר כסומק שחציו הגדול ורוד צהבהב והשני הקטן ורוד מוזהב, לדעתינו הוא יותר ורוד סגלגל ואדמדם מוזהב.

הפיגמנט שלו מאוד חזק, אם אתן רגילות כשאתן מעבירות את המברשת לבחוש בסומק ולקחת כמות נדיבה של חומר על המברשת ואז לטפוח עליה, אז פה עדיף שלא - הוא מאוד מרוכז וחבל שתתקעו עם גוש צבע על הפנים, במיוחד שהוא מאוד ורוד, עדיף לבנות בהדרגה את ההנחה שלו על הפנים עד לקבלת גוון רצוי.

(טיפ שעדיף לעשות עם כ-ל סומק, ובכלל אחלה כלל באיפור)

האריזה של המוצר הזכירה לנו את הקופסאות מסטיקים "במטר רץ" שהיו פופולאריות כשהיינו ילדים, היא צבעונית, חלקה העליון אדום ומתהדר בלוגו של וונדר וומאן ומאק וחלקה התחתון כחול. כשפותחים אותה רואים את טבעת זהב המקיפה את הסומק עצמו, השימוש בה מגנדר מעט את האריזה הילדותית ואנחנו מניחים שמושפעת מהאביזרים הזהובים של גברת הלוחמת.

בנוסף לסומק קיבלנו גם את המסקרה הכחולה Themyscira מהקולקציה המדוברת, המסקרה והמברשת מאוד גדולות, הצבעים בקולקציה הם במהדורה מוגבלת. בקולקציה יש 4 צבעים, כחול רויאל כמו שקיבלנו, סגולה, ירוקה ושחורה רגילה שלא במהדורה המוגבלת. הפיגמנט של המסקרה חזק ומרוכז, מספיקה שכבה אחת ומקבלים כמות נאה של גוון על הריסים, אומנם ריסים בצבע כחול קצת לא כוס התה שלנו, אבל יש לזה טוויסט מגניב, שמענו טריק פעם שניתן לשים מסקרה שחורה על הריסים ואז רק ב"וויש" האחרון בקצה לעבור עם צבע שונה וזה נותן אפקט אחר, בהחלט משהו שננסה בקרוב.

גם אריזת המסקרה באותם גוונים, המיכל עם החומר בצבע כחול ונושא את לוגו הקולקציה והמותג, המכסה המתברג בצבע אדום מטאלי, בהחלט מצועצע אבל חגיגה לאספנים.

חיכתה לנו הפתעה לא נעימה שהגענו הביתה, פתחנו את הסומק בהתלהבות וגילנו שהוא נשבר לנו בדרך הביתה ובאמת שהיינו הכי עדינים איתו, בהתחשב בעובדה שעדיין לא השתמשנו בו בכלל זה היה מבאס בטירוף. לא נורא, קיבלנו טיפ מיפותו לפורר אותו ולהשתמש בו כסומק באבקה. לאב יו יפותו!

הסומק השבור שלנו

להזכירכם שהקולקציה במהדורה מוגבלת אז מהרו לסניפים אם אתן(ואתם) חושקות בפריטים.
חלק מהמחירים גבוהים מהמחירים הקבועים של מאק, יש את הטענה מצד אחד שזה בגלל הכמות המוגדלת ויש את הטענה השניה שטוענת שזה רק בגלל ש"הם יכולים" (טריק שיווקי של להוציא כמה קולקציות מיוחדות בשנה ובאריזות שקורצות לכל האספנים ואז אקסטרה קופה על אילו שלא עומדים בפיתוי.)

הסומק - Amazon Princess - 139 שקלים

המסקרה Themyscira – 99 שקלים

הקולקציה במלואה:רוב התמונות מכאן, ומכאן