יום שני, 9 בינואר 2012

Kokorico - Jean Paul Gaultier Parfums

זאן פול האיש והנוצות, מחוכי שפיץ, פסים ופטיש לא ברור למלחים...
משיק עכשיו לאחר עשור וחצי בושם חדש לגבר, KOKORICO הוא בושם חדש לגבר הכובש והרגיש, שהוא גם על הדרך מפתה וחם.. אבל שלא שוכח להיות מודע לעצמו.

בהרבה דברים גוטייה מצטיין, אבל בדבר אחד הוא לעולם לא נופל וזה עיצוב הבקבוקי בשמים שלו, אחחח.. נוסטלגיה שלמה יש לנו סביב זה.. גם הפעם השקיעו מחשבה רצינית בעיצוב הבקבוק. הבקבוק משדר עוצה ויחוד, הוא בצורה של צדודית ראש גבר בפרופיל אבל במבט מצדו של הבקבוק מתגלה הגוף הגברי מהבקבוקי la male שכולנו מכירים, זה לדעותינו שיחוק לא קטן, מאוד אהבנו. אומנם משהו בצדודית של הראש טיפה מלחיצה אותנו אבל זה בהחלט לא משהו שרואים כל יום.

הבקבוק בצורת הראש מגיע בזכוכית אטומה בצבע שחור עם הדפס של הלוגו באדום ומגיע בפחית "שימורים", המשך של המסורת בבשמים שלו. הקופסא שלו אדומה ומתכתית, היא מזכירה את הקופסאות שהסרטי צילום הישנים היו מגיעים בהן. רעיון מגניב ואחלה קופסאת אכסון למי שאוהב את העניין הזה של קופסאות.

בקבוק הבושם KOKORICO וה"פחית שימורים" שבה הוא מגיע:
הבושם הנוסטלגי la male:
ניחוח הבושם הוא עוצמתי ודיי חריף, בין יתר גווני של הבושם אפשר לזהות פאצ'ולי עם נגיעות של ריח עץ הברוש.. שאר מרכיביו הם בלסימי ואדמה, עצי הדרים, ומעוררי תיאבון כמו כמון, פרג, פולי קקאו ותאנה ועוד..
לקח לנו זמן לגבש דעה על הריח, בהתחלה הוא חזק לנו אבל אנחנו באופן מפתיע כאנשים של שאוהבים יותר את הריחות החמוצים של הבשמים ודיי קשה לנו עם ריחות חזקים או מתוקים, דיי נפתחנו אליו ומצליחים לאהוב אותו.

אירוע ההשקה אליו הוזמנו היה אירוע מאוד מושקע ומרשים, הכל היה באווירת האדום שחור ומלא נוצות כמו הקמפיין.
את הקמפיין של הבושם KOKORICO נבחר להוביל יון קורטאיארנה שהוא דוגמן על היסטרי ברמות קשות. כן אז יש לנו קראש עליו, אז מה?

יון מתוך הסרטון פרסומת:

אם אתם רגילים למלח הגברי ומסוקס שהוביל את הקמפיין הקודם של הבושם לבית גוטייה אז הפעם מחכה לכם דון ז'ואן אחר, בניחוח יותר ספרדי, הלא הוא יון קורטאיארנה שמחכה לכם שם בחליפה מעוטרת נוצות בחלקה העליון, מכנסיים מתרחבים וזוג מגפיים שמתהדרות להן בעקבים שלא יביישו הרבה נשים, כל הקמפיין מתאפיין באווירה של סטודיו ונראה כמו סצינה מסרט ישן, המצולם בשחור לבן והמוזיקה מאוד קצבית שבאמת עושה חשק לרקוד, רק חבל שהריקוד פלמנקו הזה טיפה מביך, אבל היי.. כשאתם נראים ככה, הכל נסלח לכם - אפילו אם תשימו על עצמכם נוצות, נעלי עקב ותפזזו כאילו נכנס בכם שד!

בשורה תחתונה, הריח חזק ועוצמתי אבל עם ארומה מעניינת וטוויסט, האריזה מדליקה ביותר, אירוע ההשקה היה שווה והקמפיין חביב ביותר. מומלץ.

אין תגובות: